Будівництво складських приміщень

Будівництво складів – один з напрямків діяльності компанії «Euro House». Ми маємо багаторічний досвід роботи в будівництві складських комплексів будь-якої складності. При зведенні складів особлива увага приділяється швидкості будівництва. Саме тому поширена технологія швидкомонтованих будинків. Такі будівлі міцні, надійні та довговічні. Крім того, вартість будівельних робіт на основі металоконструкцій зазвичай невисока.

Витрати на будівництво приміщеннь розраховується в кожному випадку індивідуально. Ціна складається з декількох чинників – складності проведення робіт, якості матеріалів, типу фундаменту. Перевагою є те, що будівництво складів по каркасної технології набагато вигідніше, ніж капітальні забудови, при цьому функціональність і експлуатаційні властивості залишаються на такому ж рівні. Завдяки малій вазі і правильному розподілу навантаження, досить простого стрічкового фундаменту, що дозволяє додатково знизити вартість проекту.

При проектуванні ми враховуємо не тільки кліматичні умови, а й специфіку і призначення складу. Залежно від продукції, яка буде зберігається, продумуємо систему вентиляції для забезпечення необхідного мікроклімату, температурного режиму, рівня вологості.

Металопрокат, який використовується, проходить перевірку на відповідність стандартам якості. Високоточне обладнання дозволяє виготовляти деталі, які легко збираються за принципом конструктора. Монтаж на місці проводять тільки досвідчені бригади будівельників, які мають допуски на всі види робіт. Від якості робіт в цілому залежить міцність всієї конструкції.

Замовивши будівництво складів під ключ в компанії «Euro House», Ви отримуєте можливість не тільки заощадити, але отримати готову будову в стислі терміни.