Будівництво заміських будинків і котеджів

Будівництво будинку під ключ – відмінний спосіб здійснення мрії про життя на природі, далеко від галасливого міста. Хочете влітку виїжджати всією сім’єю на природу, готувати барбекю, насолоджуватися тишею теплого вечора? А взимку затишно розташуватися в колі рідних і друзів з ароматним чаєм біля каміна? Час діяти!

Замовляйте проектування і будівництво заміських будинків під ключ у професіоналів своєї справи – компанії «Euro House».

Будівництво в Києві та Київській області під ключ

Власний приватний будинок – не тільки показник статусу і гарного смаку. Це відмінна інвестиція в майбутнє своєї сім’ї. Зручне розташування приміщень, достатнє освітлення дитячої, розумне витрачання енергоресурсів – нюанси, які варто продумати ще до заливки фундаменту. Саме тому будівництво будинків і котеджів починається з проекту.

Ми починаємо роботу з геологічних вимірювань, потім, виходячи з ваших побажань, створюємо індивідуальний або вибираємо типовий проект. Він стає підставою для видачі дозволу на будівництво заміського будинку і складання «Паспорту проекту приватного житлового будинку».

Будівництво будинків під ключ поетапно відбувається в суворій відповідності з проектною і діючою нормативно-технічною документацією,а також технічними умовами та рекомендаціями виробників конкретних матеріалів. Як показує досвід, це дозволяє нашим клієнтам не тільки бути впевненими в якості виконуваних робіт, а й істотно знизити ризики, оптимізувати загальну вартість будівництва і подальшої експлуатації будинку.

Фахівці компанії на майданчику та співробітники технічного нагляду контролюють виконання кожного етапу робіт будівництва котеджу під ключ. Більш того, як показує практика, істотну економію коштів, часу і нервів замовник отримує, коли всі роботи проводяться одним підрядником, починаючи від створення і затвердження проекту, закінчуючи дизайном і обробкою приміщень, підведенням всіх інженерних мереж і облагороджуванням ділянки.