Комплексний ремонт квартир та приміщень

Капітальний ремонт квартири – важливіший етап підготовки нерухомості до заселення. Якщо мова йде про новобудову, капремонт абсолютно необхідний, якщо про вторинці – дуже бажаний. Справа в тому, що у випадку зі вторинною нерухомістю не завжди ясно, в якому стані проводка і комунікації. Саме тому «Euro House» рекомендує не обмежуватися косметичним ремонтом, якщо у Вас немає повної впевненості в хорошому стані об’єкта.

Ціни на капітальний ремонт квартири або будинку

Кошторис на капітальний ремонт завжди залежить від загального обсягу робіт і вибору матеріалів. В середньому можна виділити декілька видів ремонту:

  • Стандартний ремонт. Хороші, але не дуже дорогі матеріали, класичний дизайн, стандартна якість виконання робіт – це відмінний спосіб привести свій будинок в порядок, не переплачуючи.
  • Ремонт бізнес-класу. Відрізняється від «стандарту» великою увагою до дрібниць (наприклад, стіни вирівнюються не по ГОСТу, а строго в 0), використанням дорогих – більше якісних і довговічних – матеріалів, а також розробкою індивідуального дизайн-проекту.
  • Ремонт преміум-класу. Такий ремонт проводиться на базі детального дизайн-проекту з авторським наглядом. Передбачає використання ексклюзивних матеріалів і дорогих технологій: штучного художнього паркету, венеціанської штукатурки з імітацією обробки малахітом і мармуром, кованих виробів і т. п.

Звичайно, можна обійтися меншою сумою, але не рекомендується: при здешевленні капітального ремонту квартири нижче «стандарту» пропорційно зменшується термін служби цього ремонту – в результаті Ви заплатите навіть більше. І, звичайно, бувають ексклюзивні проекти, які дорожче «преміум», їх потрібно обговорювати в окремому порядку.

Косметичний ремонт дозволяє

  • Виправити помилки. Через кілька місяців після покупки нерухомості або капремонту часто починаєш помічати недоліки і помилки майстрів: десь шпалери почали відходити, десь з розетками проблеми – буває всяке. Невелика «косметика» дозволяє швидко і без зайвих витрат позбавитися від такого роду неприємностей;
  • Змінити обстановку. Вам набрид інтер’єр квартири? Міняєте призначення кімнати (наприклад, з кабінету на дитячу)? Хочете поділити квартиру на зони? У всіх випадках «косметика» підходить ідеально: зможете і обстановку оновити, і кімнати в відповідність з новими вимогами привести;
  • Підготувати квартиру до продажу. Акуратно зроблений косметичний ремонт – кращий спосіб збільшити вартість квартири на 10-15%. Покупцеві не буде необхідності проводити роботи самостійно, він заощадить час і сили – Ваша пропозиція стає більш привабливою.

При цьому вартість косметичного ремонту в кілька разів нижче, ніж капітального, а для вирішення більшості проблем «косметики» цілком достатньо.