Офіси та адміністративні будівлі, облаштування території

Для будівництва офісних приміщень та адміністративних будівель передбачена розробка індивідуальних проектів. При організації проектів враховуються всі дрібниці та важливі складові: наявність навколишніх будівель, близькість необхідних комунікаційних мереж, ландшафтні особливості, дизайнерські вимоги і переваги. Будинки зводяться з металоконструкцій, що складаються з легких матеріалів. Це дозволяє істотно поліпшити головні показники в порівнянні з традиційними способами забудови. Висока економічність при будівництві офісних центрів, простота в монтажі, гарна швидкість, з якою відбувається зведення – основні незаперечні переваги нової технології. У будівлях такого типу розташовуються торгові центри, розважальні комплекси, фірмові відділи адміністрації, наукові організації та багато інших.

Сучасне будівництво офісних центрів

Застосування металоконструкцій є основою складової при будівництві споруд сучасного міського вигляду. Забудова може проводитися незалежно від пори року. Теплоізоляційна система в офісах сприяє підтриманню оптимальних кліматичних умов всередині приміщення. Планування внутрішнього інтер’єру відрізняється простотою за рахунок мінімальної кількості колон. Проекти відрізняються витонченістю і оригінальністю форм.

У розробці дизайну споруд задіяні інженери та архітектори компанії «Euro House». Враховуючи побажанням та вимоги замовників створюються оптимальні конструкторські шедеври, які враховують призначення офісної будівлі, безпеку експлуатації, економію електроенергії. Готовий об’єкт здається замовнику під ключ.